Virginia

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Virginia

Nieruchomość na sprzedaż w Wirginii

Graniczy z Virginią na południowym wschodzie, Kentucky na południowym zachodzie, Ohio na północnym zachodzie, Pensylwanią na północy i Marylandem na północnym wschodzie.

Czy musisz żyć w spokojnym miejscu? Szukasz nieruchomości na sprzedaż w Wirginii? Wtedy nie możesz nie wziąć informacji o swoim rynku nieruchomości, ale także o jego geografii, kulturze, obyczajach i tradycjach.
Virginia jest stanem na południowym wschodzie Stanów Zjednoczonych i rozciąga się od Zatoki Chesapeake do Appalachów, z długim odcinkiem wybrzeża Atlantyku. Jest to jedna z pierwszych trzynastu amerykańskich kolonii, z historycznymi zabytkami, takimi jak Monticello, słynna plantacja założyciela Charlottesville Thomas Jefferson. Jamestown Settlement i Colonial Williamsburg to żywe muzea.

W 2017 r. Ceny mieszkań wzrosły i spadły w północnej Virginii, a prognozy potwierdzają, że rynek nieruchomości w Virginii utrzyma ten trend w 2018 r. Jest to rynek korzystny dla sprzedawcy w stanie Virginia w tym roku, ale obecnie niskie stopy procentowe są jednocześnie dobrym czasem dla kupujących.

Zawsze istnieją inne czynniki, które wpływają na rynek nieruchomości na danym obszarze. Kupno domu zawsze było dobrą inwestycją, nie tylko w celu dodania do aktywów, ale także w celu uzyskania korzyści podatkowych pod względem czasu podatkowego.

Istnieje kilka czynników, które wpływają na rynek nieruchomości w 2018 roku w Wirginii i ważne jest, aby wiedzieć, czy chcesz się tu przenieść i czy jesteś zainteresowany nieruchomościami na sprzedaż w Wirginii.

W Wirginii rynek nieruchomości rośnie już w 2018 r. I wydaje się, że stale się poprawia w porównaniu do 2017 r.

Południowa Wirginia oferuje niższą średnią rynkową cenę domów. Domy pozostają na rynku nietypowo przez dość długi okres, do 55 dni, w ostatnich miesiącach. Jest to jednak spadek o 10% w stosunku do poprzedniego roku. Ten odsetek może łatwo ulec zmianie w miarę zmniejszania się kosztów mieszkaniowych.

Raport trzeciego kwartału stowarzyszenia Virginia Association of Realtor pokazał, że nowym nabywcom nieruchomości w sprzedaży w Wirginii może być trudno uzyskać średnie ceny domów. Oznacza to, że jest to dobry rynek dla sprzedawców i osób zarabiających na inwestowanie w nieruchomości na sprzedaż w Wirginii, ale nie ma zbyt wiele dla tych, którzy chcą taniego domu. Niemniej jednak sprzedaż wzrosła pod koniec 2017 roku, w rzeczywistości wielkość rynku od początku roku wykazała wzrost o 8%.

Jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż w Wirginii, powinieneś wiedzieć, które są najlepsze dwa miejsca do życia w Wirginii.

Virginia oferuje plaże, góry i wiele więcej. Kiedy przychodzisz kupić nieruchomość na sprzedaż w Wirginii, jest kilka miejsc, które należy rozważyć wcześniej.

Jednym z takich miejsc jest Virginia Beach.

Obszar Virginia Beach ma średnią wartość nieruchomości, która wzrosła o ponad 2% w ciągu ostatniego roku. Oczekuje się wzrostu o 1,5% do 2018 r.

Innym miłym miejscem do decydowania się na życie i szukać nieruchomości na sprzedaż w Wirginii jest Fairfax County.

W lipcu ubiegłego roku średnia cena sprzedaży domu w hrabstwie Fairfax wzrosła o 6%. Obecna średnia cena sprzedaży jest o 3% niższa niż w czerwcu.

  •  
    Przeprowadzka do Wirginii. Ekspatriuj i mieszkaj w Wirginii

      Kontynuując analizę różnych stanów, które tworzą konstelację wspaniałego narodu amerykańskiego, z pewnością nie moglibyśmy rozwodzić się nad jednym w szczególności. W rzeczywistości na wschodnim wybrzeżu można odkryć unikalną rzeczywistość tego rodzaju. Jedna z pierwszych trzynastu ameryk ...

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 36451

Sprzedaż Dom mobilny, Virginia, Richmond, Richmond, Virginia Gateway Seaport

11,382.54PLN
Sprzedaż
Dom mobilny

1.86 m²
WIESZ, ŻE JEST TO 100% MOŻLIWE CO MOŻNA KUPIĆ W NOWOCZESNYM DOMU KONTENERA W AMERYCE, A TO DZIAŁA TYLKO 7 DNI DO KUBA? ! HISZPAŃSKIE CZYTELNIKI I ...
Cod. 11645

Sprzedaż Willa, Virginia, Virginia Beach, Virginia Beach, Virginia Beach

8,235,720.00PLN
Sprzedaż
Willa

610 m²
Cała nieruchomość "
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB